1a tappa: Museeum of Islamic Art - Al Khor Corniche
Tappa successiva →
Mer, 03/02/2010
103.5 km
Partenza:
Doha ore 12.20
Arrivo:
Al Khor Corniche ore 14.48-15.03
Sprint intermedi:
Umm Suwaiya km 45, Ras Laffan km 91.5
Gpm:
Nessuno